Wysoka jakość - Okna dachowe – Sklep okien - Dodatki: parapety Zapraszamy

Atrakcyjna cena - Okna drewniane – Sklep firmowy - Dodatki: moskitiery Zapraszamy - www.okna-ada.okna-warszawa.net
Jak uchronić się przed złodziejem? -Zapraszamy
Jak zabezpieczyć się przed złodziejem? Niestety myślimy o tym tylko, gdy nas okradną…
Wszystkie standardowe rozwiązania proponowane przez rynek najlepiej znają oczywiście złodzieje. Dlatego nasza oferta idzie w kierunku własnych, sobie tylko znanych zabezpieczeń. Jest oczywiste, że złodziej chce się dostać do twojego domu niezauważony oraz chce to zrobić cicho i jak najszybciej. – MUSI jednak dostać się do tego domu.
Może będą to drzwi, okna lub właz na dach. Tradycyjne alarmy uruchamiane przez czujki /np. ruchu/ zaczynają zazwyczaj działać dopiero po sforsowaniu przez złodzieja jednego z możliwych wejść do domu. Daje mu to dużą przewagę czasową. Często posiadając w domu jakieś zwierzę musimy część pokoi zostawić bez zabezpieczenia alarmem.
Nasza firma proponuje w najnowszej ofercie także czujniki zbicia szyby w oknach.
Codziennie, wracając do naszego domu myślimy, że zastaniemy go takim jak go zostawiliśmy. I oczywiście jest zazwyczaj, nawet przez kilkadziesiąt lat.
Sprawdź - Do niedawna najczęściej wybieranym kolorem był złoty dąb mimo, że…
Decydując o kolorze stolarki należy nawiązać do koloru elewacji, dachu, obróbki blacharskiej, ale jeszcze do wykończenia w domu tj. do mebli, podłóg… Do niedawna najpopularniejszym kolorem był słoneczny dąb mimo, że trudno jest dopasować do niego choćby kolor dachu.
Przy wyborze okien powinno się wziąć pod uwagę współczynnik przenikania ciepła przez okno. Glówna zasada – im istnieje on mniejszy tym lepiej, gdyż mniejsza jest utrata ciepła. Bardzo istotnym jest, aby mieć zawarte w umowie współczynniki dla każdego okna, a nie tylko dla samych szyb! Najlepiej, jeśli nie przekracza on 0,6 W/m5K. Należy zawsze sprawdzać w umowie czy współczynnik dotyczy tylko szyby, czy całego okna, bo wtedy jest wyjątkowo ważna różnica.
Jak oceniać okna także który podział wykorzystać?
Na potrzeby wyceny proszę zmierzyć odległości samego otworu okiennego, od glifu do glifu, w najwęższych punktach, podając przy tym jako pierwszą szerokość, następnie wysokość. Istnieje pewna tolerancja wymiarowa, która, o ile jest analogiczna do ceny standardowych, nie wpływa znacząco na cenę końcową. Niektóre sytuacje np. nadmierne nachodzenie elewacji zewnętrznej na ramy okienne, mogą przynieść konieczność zastosowania nowych wymiarów. Przed ostatecznym złożeniem zamówienia wykonamy dokładny pomiar także z pewnością rozwiążemy ewentualne trudności. Następną myślą jest stracił na ramiona także rób ich otwierania. Najciekawsze są okna dwuskrzydłowe z jednym skrzydłem otwieranym rozwiernie (R), drugim rozwierno-uchylnie (R+U).
Sprawdź - Oferujemy najlepszej jakości wyroby.
Nasza spółka od 5 lat pomaga szpialom w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie najwyższej jakości okien, drzwi i bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży, montażu oraz serwisu znanych producentów - jednej z czołowych polskich spółek produkcyjnych, lidera w swojej branży, z jaką prowadzimy długoletnią współpracę. Na każdy sprzedany produkt bądź usługę dajemy wieloletnią gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy:

• - Najwyższą Jakość Produktów,
• - Najwyższą Jakość Usług Montażu,
• - Najwyższą Jakość Serwisu,
• - Długą Gwarancję.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą szczegółową ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu lub skorzystania z możliwości "Zamówienia darmowej wyceny" - nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, przedstawi pełną ofertę, pomoże dobrać najbardziej dobre rozwiązanie i przedstawi najlepszą cenę, za najwyższą jakość. To rozwiązania dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych.