GINO.WAW - Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep www - Wózki reanimacyjne

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Fotele ginekologiczne - gino.waw.pl
Czas serwisowy pompy ustalany jest odrębnie do każdego zamówienia - zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje z waszej strony - jeśli potrzebujesz urządzenia zastępczego, zapytaj, znajdziemy na półce coś specjalnie dla Ciebie. Po akceptacji kosztów Twoja aparatura trafi do sali napraw, na stół serwisanta. Wszystkie części, których posłużymy się do naprawy są odpowiednie, z gwarancją, prosto od producenta. Gdy okaże się, że serwisowanie będzie wymagała nietypowego podejścia - nasi ludzie postarają się wybrnąć z sytuacji, które Cię zadowoli. Następnie urządzenie przejdzie serię testów, abyśmy mieli satysfakcję, że trafi do Ciebie naprawione oraz gotowe do pracy. Zostanie skalibrowane przez naszego technika i wyczyszczone. Spakujemy urządzenie w piankę zabezpieczającą i w dedykowanym pudełku wyślemy do Ciebie przy pomocy zaufanych kurierów.
Naszym komsumentom oferujemy możliwość wybrania między akcesoriami oryginalnymi oraz zamiennymi. Nasza firma oferuje: Naprawa aparatury medycznej, Przeglądy techniczne, Montaż, demontaż oraz modernizacja aparatury, Ocena oraz przekazywanie orzeczeń dokumentacyjnych sprzętu, Pomoc przy zakupie, Przeszkalanie w zakresie obsługi urządzeń szpitalnych, Wycena aparatury, Wystawianie dokumentów technicznych. Istnieje również możliwość umówienia na wizytę celem określenia potrzeb serwisowych oraz sporządzenie umowy stałej opieki technicznej nad całym wyposażeniem placówek szpitalnych. Każda umowa sporządzana jest odrębnie z uwzględnieniem Państwa potrzeb i założeń. Proponujemy Wam dużej klasy pomoc serwisową i opiekę techniczną podmiotów medycznych z szeroką gamą możliwości. Już dziś poznaj naszą ofertę na serwis sprzętu medycznego. Naszym dążeniem jest zapewnienie ciągłości pracy urządzeń medycznych oraz bezpieczeństwo pracy. Zachęcamy do skorzystania z naszego działu technicznego. Posiadamy naprawę sprzętu szpitalnego w całym kraju.
Naszą misją jest wspomaganie tych, którzy pomagają, w związku z tym sprzedajemy sprzęt kardiologiczny. Głęboki asortyment wyrobów do całościowego wyposażenia prywatnych gabinetów oraz ośrodków Spa, do ratownictwa medycznego, a także sprzęt do użytku prywatnego, wykorzystywany m.in. podczas opieki nad pacjętem. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do przeprowadzenia leczenia i badań z zakresu kardiologii
JAKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.
• Możliwość doposażenia w opcje dodatkowe,
• w 1 wersji kolorystycznej,
• podłokietnik tylko B03 (ścięty),
• podłokietniki z odchyłemoraz wyciągane,
• podnóżki odchylane do wew.oraz na zewnątrz , odpinane,
• regulacja wysokości płyty podnóżka
• kółka przednie krypton lub pompowane,
• Kółka tylne krypton lub pompowane,
• koła na szybkozłączce.

Fotel zabiegowy FoZa Basic MobilX

Fotel zabiegowy przystosowany jest do przemieszczania oraz przeprowadzania badań pacjentów, wykonywania czynności i zabiegów: pobierania krwi, dializ, chemioterapii.
Fotel zabiegowy może stanowić wyposażenie domów opieki społecznej, szpitali, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz pomagać w opiece w domach prywatnych.